Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Біологія - універсальний довідник

ЛЮДИНА

 

ПОВЕДІНКА ТА ПСИХІКА

 

ПРИСТОСУВАЛЬНИЙ ХАРАКТЕР ПОВЕДІНКИ

 

Для нормального існування організму у мінливому зовнішньому середовищі потрібно вчасно змінювати свою поведінку, пристосовуючи її до конкретних умов.

Уміння керувати своєю поведінкою, вчасно її змінювати, а іноді і повністю стримувати ті чи інші поведінковій реакції — одна з важливих рис вихованої людини.

Розрізняють безумовне гальмування (коли безумовний орієнтувальний рефлекс гальмує відповідна поведінка) і умовне гальмування (коли відбувається поступове згасання умовного рефлексу внаслідок його непідкріплення безумовним подразником). Ті умовні рефлекси і навики, що перестають мати для людини життєво важливе значення або не підкріплюються, згасають. Замість них у процесі навчання виробляються інші форми поведінки (умовні рефлекси), які краще пристосовують організм людини до умов навколишнього середовища.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.