Біологія. Комплексний довідник - підготовка до ЗНО та ДПА

БІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ

 

Поняття про здоров'я і хвороби людини

 

Основна мета всіх біологічних, медичних, педагогічних наук, що вивчають людину, — виховати фізично, морально і духовно здорову людину. Здоров’я людини є найвищою індивідуальною і суспільною цінністю. Здоров’я — це стан фізичного, психічного та соціального благополуччя, високої працездатності і соціальної активності людини.

Хвороба — це порушення нормальної життєдіяльності організму, в результаті чого знижуються його пристосувальні можливості: фізичні, психічні та соціальні. Зберегти і зміцнити здоров’я можна тільки знаючи свій організм, причини, виникнення хвороб та засоби запобігання їм.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.