Біологія. Комплексний довідник - підготовка до ЗНО та ДПА

БІОЛОГІЯ ЛЮДИНИ

 

ОПОРНО-РУХОВА СИСТЕМА

 

Робота м'язів

 

Під час скорочення м’язи виконують механічну роботу. Розрізняють статичну і динамічну роботу. Під час статичної роботи (утримання вантажу, певна постава тіла) м’язи напружуються, але не скорочуються. Статична робота дуже стомлива, особливо для дітей і підлітків.

При динамічній роботі (біг, ходіння, плавання, спортивні ігри тощо) м’язи почергово скорочуються і розслабляються. Динамічна робота менше стомлює, тому що під час розслаблення м’язи встигають відпочити.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.