Біологія. Комплексний довідник - підготовка до ЗНО та ДПА

СИСТЕМА ОРГАНІЧНОГО СВІТУ

 

Царство Рослини

 

Органи рослин

 

У вищих рослин із тканин формуються органи. Усі органи поділяють на вегетативні та генеративні.

Вегетативні органи — корінь і пагін — виконують функції росту, живлення, обміну речовин, виділення продуктів обміну тощо. Вегетативні органи не беруть участь у статевому розмноженні. У деяких рослин вони можуть забезпечувати вегетативне розмноження, тобто розвиток нового організму з частини вегетативного органу або його відозміни.

Генеративні органи забезпечують статеве розмноження. Генеративні органи покритонасінних рослин — це квітки, з яких формуються плоди з насінням.

 


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.