Біологія. Комплексний довідник - підготовка до ЗНО та ДПА

СИСТЕМА ОРГАНІЧНОГО СВІТУ

 

Вищі спорові рослини

 

Відділ Хвощеподібні

 

Сучасні хвощеподібні - багаторічні трав’янисті рослини з почленованими і часто розгалуженими стеблами з кільцем дрібних редукованих лускоподібних листків. У життєвому циклі переважають особини нестатевого покоління спорофіт. Функцію фотосинтезу виконує зелене прямостійне стебло. На верхівках весняних пагонів розташовані спороносні колоски. Із спор за сприятливих умов розвивається статеве покоління, представлене окремо чоловічими й жіночими заростками. Хвощі поширені у різних кліматичних зонах, переважно у вологих лісах, на болотах та луках. Хвощ польовий відомий як бур’ян.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.