Біологія. Комплексний довідник - підготовка до ЗНО та ДПА

СИСТЕМА ОРГАНІЧНОГО СВІТУ

 

Насінні рослини

 

Насінним рослинам притаманні особливості розвитку, що дозволили їм пристосуватися до різноманітних умов існування на суходолі та у прісних водоймах, — поява насінини, що має запас поживних речовин і захисну оболонку; внутрішнє запліднення, яке не потребує води; розвиток зародка всередині насінного зачатка, різноманітність життєвих форм. До насінних рослин належать два відділи вищих рослин — Голонасінні та Покритонасінні, або Квіткові.

 

Насіння

 

 

Будова насінини

 


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.