ДОВІДНИК З ХІМІЇ

ОРГАНІЧНІ РЕАКЦІЇ

 

1. Розрив атомних зв’язків

1.2. Гетеролітичний розрив зв’язків

 

Якщо атомний зв’язок між атомами розривається так, що валентні електрони переносяться на один з двох атомів, наприклад, Карбону, то утворюються два іони з протилежними зарядами. Такий розрив зв’язку називають гетеролітичним.

 

 

Молекула розщеплюється на один позитивно заряджений карбкатіон і один негативно заряджений карбаніон.

Запам’ятайте: гетеролітичний розрив зв’язків відбувається переважно в полярних розчинниках.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.