ДОВІДНИК З ХІМІЇ

ІЗОМЕРІЯ ОРГАНІЧНИХ РЕЧОВИН

2. Типи ізомерії

2.4. Функціональна ізомерія

 

Функціональна ізомерія молекул речовин визначається тим, що при однаковій сумарній формулі вони мають різні функціональні групи і, отже, абсолютно різні властивості.

Приклад. Речовина етанол і диметиловий етер мають одну й ту саму сумарну формулу — С2Н6O. Етанол змішується з водою в будь-якому співвідношенні і має температуру кипіння 78 °С. Диметиловий етер у воді нерозчинний і при кімнатній температурі є газом.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.