ДОВІДНИК З ХІМІЇ

АНАЛІЗ ОРГАНІЧНИХ СПОЛУК

Виявлення Гідрогену й Оксисену

 

Майже всі органічні сполуки містять Гідроген. Цей Гідроген окислюється при спалюванні або при нагріванні в присутності купрум(ІІ) оксиду, утворюючи воду, яка легко виявляється за допомогою смужки паперу, просоченого кобальт хлоридом:

При цьому колір змінюється з синього на рожевий.

При піролізі (термічному розщеплюванні без доступу повітря) органічної сполуки утворення крапельок води свідчить про одночасну присутність зв’язаного Гідрогену й Оксигену.

Пряме виявлення Оксигену можливе також при прожарюванні сполуки з магнієм. У цьому випадку утворюється білий магній оксид.

 


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.