ДОВІДНИК З ХІМІЇ

АНАЛІЗ ОРГАНІЧНИХ СПОЛУК

2. Визначення властивостей речовин

2.3. Виявлення крохмалю і целюлози

 

Виявлення крохмалю

 

При додаванні краплі червоно-коричневого розчину йоду-йодиду калію на крохмаль утворюється чорно-синя йодо-крохмальна сполука.

 

 

Спіральна структура амілози утворює порожнину, що має форму каналу, в яку можуть проникати невеликі молекули йоду. Взаємодія між молекулами йоду і глюкозними кільцями амілози викликає поглинання світла, при якому відбивається лише синє світло.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.