ДОВІДНИК З ХІМІЇ

ХІМІЧНИЙ ЗВ’ЯЗОК

2. Типи хімічного зв’язку

2.3. Ковалентний зв’язок

Структура молекулярних ґраток речовин

 

Молекулярні речовини утворюють у твердому агрегатному стані молекулярну гратку. На відміну від іонної гратки між молекулами в молекулярній решітці існують лише слабкі вандерваальсові зв’язки.

 

 

Запам’ятайте: усі неметали, оксиди неметалів, безводні кислоти й органічні речовини у твердому стані утворюють молекулярну ґратку. Через слабкі взаємодії між молекулами ці речовини, як правило, мають низьку температуру плавлення.

Увага: це не стосується полімерних речовин, які утворюють гігантські молекули, наприклад, вуглець у вигляді алмазу і графіту.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.