ДОВІДНИК З ХІМІЇ

ЕНЕРГЕТИКА ХІМІЧНИХ РЕАКЦІЙ

3. Рушійна сила хімічних реакцій

3.2. Ентропія простих речовин і сполук

 

Прийнято вважати, що атоми елементів і сполук при абсолютному нулі (тобто при 0 К або —273,16 °С) знаходяться в абсолютно впорядкованому стані.

Ентропія речовин при абсолютному нулі становить S = 0 Дж/(моль К).

При підвищенні температури порядок у структурі частинок елементів постійно зменшується, тобто ентропія збільшується. За стандартних умов усі речовини мають стандартну ентропію S0298 > 0.

Увага: стандартна ентропія речовини на відміну від її ентальпії утворення Hf має абсолютне значення, що не дорівнює нулю.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.