ДОВІДНИК З ХІМІЇ

ОКИСНЕННЯ І ВІДНОВЛЕННЯ

 

3. Електрохімія

3.4. Акумулятори

Заряджання акумулятора

 

Якщо до полюсів розрядженого акумулятора прикласти постійну напругу, то окисно-відновна реакція проходитиме в зворотному порядку:

на електроді акумулятора, сполученого з негативним полюсом зарядного пристрою, плюмбум сульфат відновлюється в металічний свинець;

на електроді акумулятора, з’єднаного з позитивним полюсом зарядного пристрою, плюмбум сульфат окислюється, перетворюючись на плюмбум(ІV) оксид.

Запам’ятайте: при заряджанні акумулятора електрична енергія перетворюється в хімічну і накопичується в ньому.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.