Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів

Зворотній зв'язок

Україна. м. Вінниця

вул. Миколи Зерова 20

тел. 0972511149

bipvin@gmail.com

Євген - адміністраторМи приймаємо будь-які матеріали, що пов'язані з освітою, для розміщення на нашому сайті. Якщо ви маєте намір допомогти з розвитком ресурсу та надіслати свої матеріали для публікації звертайтесь по електронній пошті адміністратора сайту.

Якщо ви є володарем авторського права і бажаєте видалити матеріали, або отримати посилання з нашого ресурсу на місце реалізації ваших матеріалів. Також звертайтесь по електронні пошті адміністратора. Обов'язково надсилайте копії документів, що підтверджують ваші права.


Увага!!!

Хочемо попередити користувачів які планують використовувати матеріали з нашого сайту у своїх працях. Ми читальня і не маємо авторських прав на більшість матеріалів, всі матеріали розміщені для ознайомлення. При використанні їх ви повинні розуміти, що несете відповідальність перед власниками прав за несумлінне використання цих матеріалів.


загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.