Віртуальна читальня освітніх матеріалів

Зворотній зв'язок

Україна. м. Вінниця

вул. Радіона Скалецького 35 кв.139

тел. 0972511149

bipvin@gmail.com

Євген - адміністраторМи приймаємо будь-які матеріали, що пов'язані з освітою, для розміщення на нашому сайті. Якщо ви маєте намір допомогти з розвитком ресурсу та надіслати свої матеріали для публікації звертайтесь за електронною поштою адміністратора сайту.

Якщо ви є володарем авторського права і бажаєте видалити матеріали, або отримати посилання з нашого ресурсу на місце реалізації ваших матеріалів. Також звертайтесь за електронною поштою адміністратора. Обов'язково надсилайте копії документів, що підтверджують ваші права.


Увага!!!

Хочемо попередити користувачів які планують використовувати матеріали з нашого сайту у своїх працях. Ми читальня і не маємо авторських прав на більшість матеріалів, всі матеріали розміщені для ознайомлення. При використанні їх ви повинні розуміти, що несете відповідальність перед власниками прав за несумлінне використання цих матеріалів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити