Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Англійська мова
The Verb. Дієслово

Past Perfect Continuous. Минулий завершенотривалий час

Past Рerfect Continuous утворюється за моделлю: had been + дієслово iззакінченням -ing:
I had been playing tennis. (Я грав у теніс.)
It had been snowing all day long last Sunday. (Снігйшов увесь день минулої неділі.)
Наприклад:
Розповідне речення
I/you/he/she/it/we/they had been playing. (Я грав./Ти грав./Ви грали./Він грав./Вона грала./Воно грало./Ми грали./Вони грали.)
Заперечне речення
I/you/he/she/it/we/they had not (hadn’t) been playing. (Я не грав./Ти не грав./Ви не грали./Він не грав./Вона не грала./Воно не грало./Ми не грали./Вони не грали.)
Питальне речення
Had I/you/he/she/it/we/they been playing? (Я грав?/Ти грав?/Ви грали?/Ми грали?/Вони грали?/Він грав?/Вона грала?/Воно грало?)
загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.