Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Англійська мова
The Pronoun. Займенник

Pronouns it, one, that (those). Займенники it, one, that (those)

Займенник it означає неістоту і перекладається займенником 3-ї особи відповідного роду.
I have read a book and found it very interesting. (Я читав книжку і знайшов її дуже цікавою.)
Займенник it замінює все попереднє висловлювання і перекладається займенником «це».
The temperature is rising slowly. It means that… (Температура повільно піднімається. Це означає, що...)
Займенник it може бути формальним підметом у таких реченнях, які відповідають в українській мові безособовим або односкладовим реченням:
It’s winter. (Зима.) It’s difficult to say… (Важко сказати...).
One може замінювати іменник, який вживається раніше. У множині він має форму ones. Перекладається тим іменником, який він замінює, або опускається.
The method is a conventional one. (Цей метод є загальноприйнятим.)
Якщо після займенника one стоять означальний підрядний або означальний дієприкметниковий зворот, то one є замінником іменника.
The latter method differs radically from the one mentioned above. (Останній метод значно відрізняється від того (методу), який згадувався раніше.)
Займенник that (those) замінює іменник, який стоїть раніше, і перекладається тим іменником, який він заміщає, або опускається:
The most important task of a pupil is that of learning. (Найважливіше завдання учня — вчитися.)
загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.