Англійська мова
Indirect Speech. Непряма мова

Questions in indirect speech. Питання у непрямій мові

У непрямій мові думку можна передавати за допомогою слів ask, wonder, want to know тощо.
When did you go to school, Ann?” — Nick asked Ann when she went to school. («Коли ти пішла до школи, Аня?» — Нік спитав Аню, коли вона пішла до школи.)
Which way is the museum?” — A woman wants to know which way the museum is. («Де знаходиться музей?» — Жінка хоче знати, де знаходиться музей.)
How are you?” — He was wondering how I was. («Як ти поживаєш?» — Він поцікавився, як я поживаю.)
Where can we sit?” — They areasking where they can sit. («Де ми можемо сісти?» — Вони запитують, де їм можна сісти.)

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.