Англійська мова
The Verb. Дієслово

Past Perfect. Минулий завершений час

Past Perfect утворюється шляхом додавання до had (минулий час дієслова to have) дієприкметника минулого часу основного дієслова. У Past Perfect дієслова не змінюються за особами та числами:
We had written the text before our teacher came. (Ми написали текст до того, як прийшла наша вчителька.)
Наприклад:
Розповідне речення
I/you/he/she/it/we/they had played. (Я зіграв./Ти зіграв./Ви зіграли./Він зіграв./Вона зіграла./Воно зіграло./Ми зіграли./Вони зіграли.)
Заперечне речення
I/you/he/she/it/we/they had not (hadn’t) played. (Я не зіграв./Ти не зіграв./Ви не зіграли./Він не зіграв./Вона не зіграла./Воно не зіграло./Ми не зіграли./Вони не зіграли.)
Питальне речення
Had I/you/he/she/it/we/they played? (Я зіграв?/Ти зіграв?/Ви зіграли?/Він зіграв?/Вона зіграла?/Воно зіграло?/Ми зіграли?/Вони зіграли?)

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.