Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Математика - Алгебра

Числові функції

Екстремуми функції

Точку x0 називають точкою мінімуму функції, а саме число мінімумом функції, якщо існує інтервал , , на якому функція визначена і для всіх із цього інтервалу.
Точку називають точкою максимуму функції, а саме число максимумом функції, якщо існує інтервал , , на якому функція визначена і для всіх із цього інтервалу.
Загальна назва для точок максимуму і мінімуму — точки екстремуму, а для значень функції в цих точках — екстремуми функції.
У багатьох випадках графік функції можна побудувати за допомогою геометричних перетворень графіка відомої функції, через яку виражається дана.
загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.