Математика - Алгебра

Тригонометричні функції

Радіанна система вимірювання кутів і дуг

1 радіан — це такий центральний кут, для якого довжина відповідної дуги дорівнює довжині радіуса.
Формули переходу:
від радіанної міри до градусної:
;
від градусної до радіанної:
,
де — градусна міра деякого кута, a — його радіанна міра.
Корисно пам’ятати:
2π — 360°, π — 180°, — 90°,
— 60°, — 45°, — 30°.
Якщо кути виміряні в радіанній мірі, спрощується формула довжини дуги і формула площі сектора , де l — довжина дуги, r — радіус кола, a — радіанна міра центрального кута, S — площа сектора.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.