Математика - Алгебра

Границя

Неперервність функції в точці

Нехай функція визначена на проміжку і точка є внутрішньою точкою цього проміжку.
Функція називається неперервною в точці, якщо існує границя функції в цій точці й вона дорівнює значенню функції в точці .
Нехай функція визначена в усіх точках деякого проміжку . Візьмемо дві довільні точки з цього проміжку — і x. Назвемо різницю приростом аргументу, а число приростом функції у точці .
Можна сформулювати таке означення неперервності функції в точці :
Функція називається неперервною в точці , якщо . Якщо функція неперервна в кожній точці проміжку , то вона називається неперервною на цьому проміжку.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.