Математика - Алгебра

Відсотки

Діаграми

Для наочного зображення різних величин використовують лінійні, стовпчасті, кругові діаграми.
Якщо величини зображені відрізками з використанням одного масштабу, дістанемо лінійну діаграму.
Приклад 1. Довжина деяких річок Європи (приблизно): Волга — 3500 км, Дунай — 2900 км, Дніпро — 2200 км, Дон — 1900 км, Дністер — 1400 км.
На рисунку нижче зображена лінійна діаграма довжини цих річок у масштабі 1 : 100 000 000. Відрізок в 1 мм на діаграмі відповідає 100 км у реальності.

Якщо замість відрізків намалювати прямокутники, у яких однакові основи, а висоти відповідають розглядуваним числам, то дістанемо стовпчасту діаграму.
Приклад 2. На рисунку нижче зобра­жена стовпчаста діаграма віку членів родини.

На круговій діаграмі кожній величині відповідає певний сектор круга.
Приклад 3. На рисунку праворуч зображена кругова діаграма розподілу денної норми харчування.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.