Математика - Алгебра

Нерівності

Число а вважається більшим від b, якщо різниця — число додатне. Число a менше від b, якщо різниця — число від’ємне. Якщо , то числа a і b рівні.
На координатній прямій меншому числу відповідає точка, що лежить ліворуч від точки, яка відповідає більшому числу.
Позначення: a менше від b;a більше від b;a менше або дорівнює b (не більше);a більше або дорівнює b (не менше).
Зверніть увагу: — правильно; — правильно; — правильно.
Два вирази, сполучені знаком нерівності, утворюють нерівність.
Якщо обидві частини нерівності — числа, її називають числовою нерівністю.
Нерівність зі змінними при одних значеннях змінних може бути правильною, а при інших — неправильною. Наприклад, — правильна нерівність при і неправильна нерівність при .

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.