Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Природознавство
Всесвіт як середовище життя людини

Умови життя на планеті Земля

Погода й спостереження за нею

Погода
Погода — це стан нижнього шару атмосфери в певному місці у визначений час. Погода змінюється не тільки протягом року, але й доби, тоді як певні сезони повторюються з року в рік.
Щорічно повторювані типи погоди в одній і тій же місцевості характеризують клімат. Клімат — багатолітній режим погоди, типовий для певної місцевості.
Величезні території Землі, у межах яких кліматичні показники майже не змінюються, називаються кліматичними поясами.
Для більшої частини території України (за винятком Криму) характерним є помірний клімат і є вираженими чотири пори року.
Погодні фактори

Вплив клімату на організм людини
За різкої зміни кліматичних поясів організм людини відчуває дискомфорт. Період звикання організму до нових кліматичних умов називається акліматизацією.
Вплив клімату на рослини
В одному кліматичному поясі спостерігаються різні кліматичні умови. Наприклад, найбільш ранні овочі та фрукти вирощують на півдні України. У Харківській області порівняно з Дніпропетровською фрукти та овочі достигають кількома днями пізніше.
Сортовипробувальні станції здійснюють акліматизацію рослин за областями й районами — роблять районування сортів рослин.
Від змін клімату залежать терміни проведення сільськогосподарських робіт. Метеостанції не тільки провадять спостереження за погодою та прогнозують її, але й складають спеціальні прогнози для сільського господарства (рослинництва). Прогнози бувають довгострокові та короткострокові.
загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.