Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Природознавство
Природні та штучні системи в середовищі існування людини

Рукотворні системи

Прості механізми

Важіль — тверде видовжене тіло, яке може обертатися навколо нерухомої точки опори.

Застосування важеля


Сили, що діють на важіль
О — точка опори, l1 і l2 — плечі важеля, F1, F2 — сили, що діють на важіль.
.
Блок — це колесо з жолобом, укріплене в обоймі. Нерухомий блок має закріплену вісь і під час підйому ваги не змінює свого положення (аналогічно рівноплечому важелю, де плечі сил дорівнюють радіусу колеса).

Рухомий блок

Нерухомий блок
Коловорот є різновидом важеля.
Похила площина. Різновидом похилої площини є гвинт і клин.

Похила площина
Прості механізми застосовують в основному для виграшу в силі (сила, що прикладається, збільшується у декілька разів). Під час використання простих механізмів необхідно враховувати «золоте правило» механіки: у скільки разів виграємо в силі, у стільки разів програємо у відстані.
Для виготовлення машин і механізмів використовуються різні матеріали: природні (деревина, метали), штучні (синтетичні) та комбіновані.
загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.