Русский язык - Російська мова
Орфография

Правописание глаголов

Суффиксы -ова- (-ева), -ыва- (-ива-)

Суффиксы -ова- (-ева-) в глаголах пишутся в неопределенной форме и в прошедшем времени, когда в 1-м лице глагол оканчивается на -ую, -юю: беседовать (беседую).
Суффиксы -ыва- (-ива-) в глаголах пишутся в неопределенной форме и в прошедшем времени, когда в 1-м лице глагол оканчивается на -ываю, -иваю (без ударения на ): записывать (записываю).

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.