Русский язык - Російська мова
Орфография

Правописание предлогов

1. Cлитно пишутся:
• предлоги, образованные на основе существительных в косвенных падежах и непроизводные предлоги: ввиду (=по причине), вроде (=подобно), насчёт (=о), вместо, наподобие, вследствие, навстречу, вслед, сверх;
• предлоги, образованные на основе наречий: насквозь, вблизи, впереди.
2. Раздельно пишутся предлоги, образованные на основе существительных в косвенных падежах и непроизводные предлоги: в течение, в продолжение, по причине, по мере, в заключение, в связи с.
3. Через дефис пишутся предлоги:
из-за, из-под, по-над.
Буква Е в конце производных предлогов
В предлогах, производных от существительных, на конце пишется е:
в течение трех дней, в продолжение дискуссии, в заключение рассказать.
Производные предлоги вследствие и наподобие пишутся слитно:
вследствие болезни, наподобие фестиваля.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.