ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Українська мова

Контрольна робота № 12

Варіант 1

1. Вибери речення, у якому є звертання.

Варіант А

2. Познач, у якому випадку дієслово записано правильно.

Варіант В

3. Визнач, у якому рядку всі числівники записано правильно.

Варіант А

4. Покажи стрілочкою початкову форму кожного з поданих займенників.

5. З ряду синонімів вибери найбільш влучний для кожного речення. Спиши речення, уставляючи дібрані слова.

Оксанка говорила чітко й голосно. А Сашко щось тихо бурмотів собі під ніс.

6. Спиши текст, розкриваючи дужки.

Запорозькі козаки були розсудливі, кмітливі, відзначались сміливістю, добрими серцями, почуттям гумору. Особливою рисою цих мужніх людей була повага до старших. З них козаки брали приклад, прислухались до їхніх мудрих порад.

7. Склади й запиши розповідь про своє місто чи село (5—6 речень).

Моє місто Одеса мальовниче. Воно розкинулося на березі Чорного моря. Місто має багату історію. Сюди цілий рік приїжджають туристи. Вони відпочивають, відвідують театри та музеї, долучаються до багатої і своєрідної культури Одеси. Одесити гостинні й привітні. Ми завжди раді гостям!


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.