ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Українська мова

Контрольна робота № 12

Варіант 2

1. Вибери речення, у якому є звертання.

Варіант В

2. Познач, у якому випадку дієслово записано правильно.

Варіант А

3. Визнач, у якому рядку всі числівники записано правильно.

Варіант Б

4. Покажи стрілочкою початкову форму кожного з поданих займенників.

5. З ряду синонімів вибери найбільш влучний для кожного речення. Спиши речення, уставляючи дібрані слова.

День видався дуже спекотний. Від палючого сонця поховалося геть усе живе.

6. Спиши текст, розкриваючи дужки.

Князь Ярослав Мудрий не любив воювати, переймався мирними справами. За його князювання з’явилось багато церков, монастирів. Він зібрав у Києві величезну бібліотеку, про яку із заздрістю говорили в європейських країнах.

7. Склали й запиши розповідь про вулицю, на якій ти живеш (5-6 речень).

Моя вулиця невелика, це провулок у центральному районі нашої столиці. Він називається Липки. Тут є і старі цегляні будинки, й багатоповерхівки. На моїй вулиці зелено, вона закінчується схилами пагорба, а вниз ведуть довгі кам'яні сходи. Нещодавно вулиця змінила свою назву. Тепер провулок названо на честь кошового отамана Костя Гордієнка.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.