ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Українська мова

Контрольна робота № 15

Варіант 2

1. Вибери рядок, у якому всі словосполучення містять прикметники, ужиті в переносному значенні.

Варіант В

2. Визнач, у якому слові звуків більше, ніж букв.

Варіант Б

3. Вибери форму числівника, яку потрібно вставити в речення.

Варіант В

4. Покажи стрілочкою схему будови кожного слова.

5. Запиши словосполучення, поставивши іменники, що в дужках, в орудному відмінку однини.

Повернулися зі здобиччю, покритий міддю, дивився з ненавистю, рідною матір’ю.

6. Спиши текст, розкриваючи дужки.

Акуратний учень намагається додержуватися порядку. Прагне вчасно й ретельно все виконувати, ніколи не запізнюватися на уроки. Щоденно піклується про гігієну свого тіла, чистить взуття й одяг. У нього охайні зошити, книжки.

7. Чи вважаєш ти себе акуратною людиною? Напиши про це текст-міркування (5—6 речень).

З акуратною людиною приємно спілкуватися, бути поруч. Тому я намагаюся бути акуратною. Стежу за особистою гігієною, одягаюся у чистий одяг, чищу взуття. Так я почуваюся впевненіше. Підручники в мене завжди обгорнено, зошити в папці. Коли на тобі й навколо тебе все в порядку, то і вчитися значно легше.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.