ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Літературне читання

Контрольна робота № 1

Варіант 1

1. Вибери, про що розповідається в казці.

Варіант Б

2. Яка основна думка твору? Познач відповідь, з якою ти погоджуєшся.

Варіант В

3. З’єднай стрілочками риси характеру королеви зими Сніжани з її словами.

4. Допиши слова, яких бракує, щоб змалювати в уяві картину за змістом казки.

По озеру пливе чорний лебідь. На його випростаному крилі сидить Сніжана, королева зими: на голові корона з криги, на ніжках черевички із срібла, одягнена в білий плащ, гаптований сніжинками. Довкола все біле.

5. Запиши, як ти розумієш зміст останнього абзацу (4—5 речень). Чому перший на світі білий лебідь ще й досі живий?

Перший на світі білий лебідь досі живий, тому що він незвичайний. Добрі чари змінили його колір із чорного на білий. Увага і турбота Сніжани перетворили його на безсмертного. Він — її помічник і друг і вічно возить королеву білим озером.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.