ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Літературне читання

Контрольна робота № 1

Варіант 2

1. Вибери, про що розповідається в казці.

Варіант Б

2. Яка основна думка твору? Познач відповідь, з якою ти погоджуєшся.

Варіант В

3. З’єднай стрілочками персонажів твору та їхні дії під час пошуку персня.

4. Допиши слова, яких бракує, щоб уявити підводні землі та їхніх мешканців за змістом казки.

Спочатку, зазирнув їжак у червоне місто коралів; потім відвідав країну губок схожих на різноколірні гнізда; далі зустрівся з анемонами, подібними до польових квітів; на плечах у павуків були коші з тваринками; проплив їжак ще й через розкішні передмістя морських зірок; на батьківщині молюсків було тихо, як у найглухішому лісі.

5. Запиши, як ти оцінюєш вчинок морського їжака, який добув для дівчинки перстень, але поклав його біля її руки так, щоб вона не помітила, і зник (4-5 речень).

Морський їжак вчинив благородно. Він почув благання дівчинки і допоміг їй безкорисливо. Справжнє добро роблять непомітно. За нього не чекають нагороди або вдячності. Зроблене добро завжди повертається сторицею.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.