Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Літературне читання

Контрольна робота № 1

Варіант 2

1. Вибери, про що розповідається в казці.

Варіант Б

2. Яка основна думка твору? Познач відповідь, з якою ти погоджуєшся.

Варіант В

3. З’єднай стрілочками персонажів твору та їхні дії під час пошуку персня.

4. Допиши слова, яких бракує, щоб уявити підводні землі та їхніх мешканців за змістом казки.

Спочатку, зазирнув їжак у червоне місто коралів; потім відвідав країну губок схожих на різноколірні гнізда; далі зустрівся з анемонами, подібними до польових квітів; на плечах у павуків були коші з тваринками; проплив їжак ще й через розкішні передмістя морських зірок; на батьківщині молюсків було тихо, як у найглухішому лісі.

5. Запиши, як ти оцінюєш вчинок морського їжака, який добув для дівчинки перстень, але поклав його біля її руки так, щоб вона не помітила, і зник (4-5 речень).

Морський їжак вчинив благородно. Він почув благання дівчинки і допоміг їй безкорисливо. Справжнє добро роблять непомітно. За нього не чекають нагороди або вдячності. Зроблене добро завжди повертається сторицею.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.