ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Літературне читання

Контрольна робота № 2

Варіант 1

1. Вибери, про що розповідається у частині твору, яку ти прочитав (прочитала).

Варіант Б

2. Познач, чому Клим після літніх канікул почав панічно боятися Кактуса.

Варіант В

3. Що відчував Клим, провалившись у чорну прірву? Пронумеруй у клітинках послідовність змін його стану.

4 Усе здавалося йому якоюсь комп’ютерною грою.

1 Він не розумів, що з ним сталося.

3 Зовсім не злякався.

2 Клим нічого не пам’ятав.

4. Запиши прізвище, ім’я та по батькові героя твору, від імені якого ведеться розповідь, та повну назву секретної лабораторії ТТБ.

Клим Миколайович Джура.

Таємне товариство боягузів.

5. Яке продовження визначають заголовок твору, назва та останнє речення другого розділу? Пофантазуй, склади й запиши своє продовження історії, що має такий початок розвитку подій (4—5 речень).

Клим став боягузом. Його поведінка зацікавила членів ТТБ. Вони почали випробовувати героя в секретній лабораторії. Климові було нелегко, але він довів свою сміливість гідним вчинком і навчився протистояти нахабству. Потім його повернули додому, і Кактус більше ніколи до нього не чіплявся.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.