ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Літературне читання

Контрольна робота № 2

Варіант 2

1. Вибери, про що розповідається в цьому фантастичному оповіданні.

Варіант В

2. Познач, чому на далекій планеті сталося лихо.

Варіант Б

3. Пронумеруй послідовність дій інопланетян і хлопчика, які привели в рух цілу цивілізацію.

2 Коли хлопчик побачив, що відбувається з жителями на тій планеті, йому було і жаль їх, і прикро за себе, що не знає, як допомогти.

1 Інопланетяни попросили хлопчика пильно стежити за картинами лиха на їхній планеті, прагнути допомогти тим, кого він буде бачити на екрані приладу.

4 І запрацювала система постачання енергії! Щирі почуття привели в рух цілу цивілізацію.

З Інопланетяни в цей час передавали його почуття через підсилювачі на приймачі своєї планети.

4. Що означає в тексті вислів «свербіли долоні»? Запиши своє пояснення.

Хлопчик хотів силою відібрати свою машинку, але стримався.

5. Запиши, як ти розумієш назву твору (4—5 речень).

Універсальні ліки — це здатність до співчуття і прагнення допомогти. Ці якості можуть зарадити будь-якій біді. Вони насправді допоможуть вилікувати жадібність, черствість, заздрість і врятувати світ. Кожна людина може виявити доброту і милосердя і має право на таке ставлення до себе з боку інших людей.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.