Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Літературне читання

Контрольна робота 3

Варіант 1

1. Вибери, про що розповідає автор в уривку твору.

Варіант А

2. Познач, чому дід Василь назвав лелек розумними.

Варіант В

3. Що відчував дід Василь, коли лелеки повернулися на його подвір’я? З’єднай стрілочками початок речення та його продовження.

4. Допиши речення про те, як дід Василь пояснив приглушене клекотання лелек з гнізда.

Може, дітей на ніч заколисують і їм пісню співають.

5. Запиши, як ти розумієш думку, висловлену дідом Василем: «Лелеча любов безкорислива, як і всяка батьківська любов» (4-5 речень).

Усяка батьківська любов безкорислива, бо люблять не за щось. Коли справді люблять, нічого не вимагають за це. Батьки навчають своїх дітей власним прикладом любити безкорисливо. І потім ці діти так само безкорисливо люблять своїх дітей. Завдяки цьому продовжується життя на землі.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.