ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Літературне читання

Контрольна робота 3

Варіант 1

1. Вибери, про що розповідає автор в уривку твору.

Варіант А

2. Познач, чому дід Василь назвав лелек розумними.

Варіант В

3. Що відчував дід Василь, коли лелеки повернулися на його подвір’я? З’єднай стрілочками початок речення та його продовження.

4. Допиши речення про те, як дід Василь пояснив приглушене клекотання лелек з гнізда.

Може, дітей на ніч заколисують і їм пісню співають.

5. Запиши, як ти розумієш думку, висловлену дідом Василем: «Лелеча любов безкорислива, як і всяка батьківська любов» (4-5 речень).

Усяка батьківська любов безкорислива, бо люблять не за щось. Коли справді люблять, нічого не вимагають за це. Батьки навчають своїх дітей власним прикладом любити безкорисливо. І потім ці діти так само безкорисливо люблять своїх дітей. Завдяки цьому продовжується життя на землі.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.