ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Літературне читання

Контрольна робота № 4

Варіант 1

1. Вибери, чим найбільше захоплювався Михась.

Варіант Б

2. Познач, із чого почалося захоплення Михася рослинами.

Варіант Б

3. З’єднай стрілочками, які запитання можна поставити персонажам твору або його автору.

4. Запиши відповіді на запитання, чому Михася у школі називали Ботаніком та як він до цього ставився?

Учні в школі називали Михася Ботаніком, бо він над усе цікавився рослинами. Михасю це прізвисько навіть подобалося.

5. Чи хочеться тобі прочитати весь твір Каті Штанко з такою назвою і початком? Запиши свою відповідь і коротко поясни її (4—5 речень).

Дуже хочеться прочитати весь твір, тому що цікаво, які рідкісні рослини з'являться в головного героя. А ще я хочу дізнатися відповіді на кілька запитань: чи знайде він собі друзів-однодумців, чи не припинить вирощувати рослини через невдачу? Ким він виросте, як його захоплення вплине на подальше навчання? Прізвисько Ботанік у Михася на все життя?


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.