ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Літературне читання

Контрольна робота № 4

Варіант 2

1. Познач, навіщо хлопчик збирав камінці, взірці ґрунтів, черепашки під час своїх мандрівок.

Варіант В

2. Познач, хто з членів родини найбільше захопився розповіддю Володі після чергової мандрівки.

Варіант Б

3. Як Галинка виявляла свою зацікавленість розповіддю брата про мандрівку? Пронумеруй у клітинках послідовність змін її стану.

4 Очі аж горіли.

З Аж дух затамувала.

2 Аж зіщулилася.

1 Зацікавилася дужче від татка.

4. Якого висновку дійшов Володя після мандрівки «по дну морському»? Запиши відповідь одним реченням.

Поверхня нашої планети не була завжди такою, як тепер, тому що Земля повільно змінюється.

5. Планета Земля — твоя домівка. Запиши, як ти оцінюєш висловлену в тексті думку: «Земля змінює своє лице не лише сама собі, а ще й люди їй допомагають» (4-5 речень).

Зміни на нашій планеті відбуваються не тільки самі по собі. Люди впливають на стан Землі своєю діяльністю. Цей вплив часто негативний. Тому Земля хворіє, повітря і водойми забруднюються. І потерпає від цього сама людина. Треба дбати про нашу спільну домівку.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.