ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Літературне читання

Контрольна робота № 5

Варіант 1

1. Вибери, від чийого імені ведеться розповідь у творі.

Варіант В

2. Познач, чому мама сказала Оксанці: «Ти ж — не мавпочка, я — не пальма!».

Варіант В

3. З’єднай стрілочками персонажа та слова, які йому належать.

4. Підкресли в тексті три вислови, якими Домовичок прикрашав своє мовлення. Запиши, які звуки Домовичок не вимовляв раніше та які звуки не вимовляє тепер.

Підкреслити: Нема гіршої долі, як жити беж волі! Нема ягоди понад малину, нема дівки понад Дарину! Мами й дочки — ж одного дерева лишточки!

У дитинстві мами Дарини Домовичок не вимовляв звуки «ж» і «ш». А тепер замість звуків «з» і «с» він почав вимовляти «ж» і «ш».

5. Спробуй передбачити, які пригоди чекають на маму та її доньок з поверненням Домовичка. Запиши 4—5 речень.

Доньки потраплять у закартиння. Там з ними відбуватимуться різні пригоди. А Домовичок з Дариною залишаться в реальному світі і будуть їх визволяти. Спочатку мама не бачитиме й не чутиме Домовичка. Але згодом вона знову навчиться цього.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.