Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Літературне читання

Контрольна робота № 5

Варіант 2

1. Вибери, чому так сталося, що Аля осоромилася сама і підвела своїх рідних у святковий для всіх день.

Варіант В

2. Познач, скільки справ встигла розпочати і недоробити Аля.

Варіант Б

3. Пронумеруй у клітинках послідовність змін стану Алі.

2 Потроху заспокоїлася.

4 А потім вона навіть розсердилася.

3 Спочатку Алі стало нудно.

1 Аля почервоніла від сорому.

5 Дівчинка заніміла.

4. Підкресли в тексті слова про те, чому Аля була впевнена, що дарує вишитий рушничок. Допиши пропущені слова в речення.

Підкреслити: Вона відклала роботу й подумала: «Завтра дошию!». Назавтра часу в неї не знайшлося. А згодом вона й зовсім забула про вишивку.

Чоловічок був одягнений у червоний ковпачок, довгий до п'ят картатий піджачок та величезні зелені черевики з червоною шнурівкою.

5. Склади й запиши 4—5 речень про те, чому Аля потрапила не в якусь іншу країну, а в Недоладію.

Аля потрапила саме в Недоладію, тому що вона недоробила рівно сто справ. Чарівний чоловічок перелічив усі недороблені нею справи. Такі діти потрапляють у чарівну країну і вчаться відповідати за свої вчинки. Можливо, в Недоладїі Аля повинна буде зробити сто разів кожну свою недороблену справу.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.