ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Літературне читання

Контрольна робота № 5

Варіант 2

1. Вибери, чому так сталося, що Аля осоромилася сама і підвела своїх рідних у святковий для всіх день.

Варіант В

2. Познач, скільки справ встигла розпочати і недоробити Аля.

Варіант Б

3. Пронумеруй у клітинках послідовність змін стану Алі.

2 Потроху заспокоїлася.

4 А потім вона навіть розсердилася.

3 Спочатку Алі стало нудно.

1 Аля почервоніла від сорому.

5 Дівчинка заніміла.

4. Підкресли в тексті слова про те, чому Аля була впевнена, що дарує вишитий рушничок. Допиши пропущені слова в речення.

Підкреслити: Вона відклала роботу й подумала: «Завтра дошию!». Назавтра часу в неї не знайшлося. А згодом вона й зовсім забула про вишивку.

Чоловічок був одягнений у червоний ковпачок, довгий до п'ят картатий піджачок та величезні зелені черевики з червоною шнурівкою.

5. Склади й запиши 4—5 речень про те, чому Аля потрапила не в якусь іншу країну, а в Недоладію.

Аля потрапила саме в Недоладію, тому що вона недоробила рівно сто справ. Чарівний чоловічок перелічив усі недороблені нею справи. Такі діти потрапляють у чарівну країну і вчаться відповідати за свої вчинки. Можливо, в Недоладїі Аля повинна буде зробити сто разів кожну свою недороблену справу.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.