ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Літературне читання

Контрольна робота № 7

Варіант 2

1. Познач, хто такий Ак.

Варіант А

2. Познач, що вирішив зробити Ак для Клауса.

Варіант Б

3. З’єднай стрілочками початок речення та його продовження.

4. Чому Клаус ніде не залишався байдужим до малюків? Чого він прагнув? Допиши речення про це.

Клаусу запали в душу слова Ака про те, що й він був колись безпорадним немовлям. Тепер йому над усе хотілося допомагати малим дітям.

5. Запиши своє пояснення того, яким чином Клаус, людське дитя, став безсмертним (4—5 речень).

Клаус виріс серед чарівних істот лісу, його виростила німфа. Його всі любили за добру вдачу. Тому Господар Ак подарував хлопцеві безсмертя. Можливо, це сталося, коли Ак узяв юнака із собою в політ. Усі чарівні обдарування залишилися з Клаусом довіку.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.