ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Літературне читання

Контрольна робота № 8

Варіант 2

1. Познач жанр прочитаного твору.

Варіант Б

2. Познач, як названо у творі велосипед.

Варіант В

3. З’єднай стрілочками персонажа та його ставлення до друга.

4. Запиши, як ти розумієш ужиті в тексті вислови: "злетілись, як мухи на мед", "і гадки не мав".

Усі оточили когось або щось, тому що було дуже цікаво.

Не думав, не знав ніколи, не міг уявити.

5. Яким був Андрійко? Чи був він справжнім другом Борискові? Запиши свої думки із цього приводу, поясни їх (4—5 речень).

Андрійко був щирим, хотів стати справжнім другом Борискові. Пішов кататися на пустир, хоча не можна було. Він не виказав винуватця аварії велосипеда, узяв провину на себе і був покараний. Потім радо вибіг надвір, але Бориско від нього відвернувся. Справжнього друга не можна придбати.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.