ДПА 2017 - Найповніші правильні відповіді та творчі завдання до підсумкових контрольних робіт - Генеза

Українська мова

Контрольна робота № З

Варіант 2

1. Спиши текст, розкриваючи дужки.

Наша сім’я вирушила в похід. Попрямували до мальовничого озера. Тато з великим рюкзаком крокував попереду. За ним бадьоро йшли мама з Софією і Юрась.

Невдовзі вирішили перепочити. Зупинилися біля поваленого дерева. Тато з Юрасем дістали вудки й закинули у воду. Мама взялася облаштовувати місце для відпочинку. Софійка підійшла до верби. Вона прислухалася до шепотіння листочків.

2. Випиши з останнього речення списаного тексту слово, яке відповідає звуковій схемі.

Прислухалася

3. Випиши з першого абзацу списаного тексту антонім до слова стояли.

Йшли

4. Випиши з другого абзацу списаного тексту речення з однорідними членами. Підкресли їх.

5. Випиши з першого абзацу списаного тексту прислівники.

Попереду, бадьоро

6. Про що розповідається в списаному тексті? Напиши про це текст-розповідь (5-6 речень).

У тексті розповідається про те, як сім’я вирушила в похід. Підійшли до озера. Зробили привал біля поваленого дерева. Тато і син вудили рибу. Мама облаштовувала місце для відпочинку. А дочка роздивлялася довкола. Вона побачила вербу і милувалася нею, слухала шерхіт листячка.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.