ДПА 2017 - Відповіді до підсумкових контрольних робіт (українська мова, літературне читання, математика) - Освіта

УКРАЇНСЬКА МОВА (М.С. Вашуленко)

III ТИП КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ

Контрольна робота 1

Варіант 1

1. Український оберіг — вишитий рушник. Український рушник.

Український вишитий рушник. Як багато промовляє нам це слово! Без рушника ніде не обходились люди. Щодня ним витирали руки й обличчя.

З ним поралися біля посуду. Рушник завжди був при руці. Тому від слова «рука» він і отримав свою назву.

Без рушника не відбувалася жодна важлива подія в житті українського народу. Рушник був помічником у господарстві. Він вважався символом добробуту родини, оберегом кожної української сім’ї.

2. Б

3. Б

4. В

5. Вишитий рушник (іменник) (дієслово) кожну українську оселю.

6. План

1) Український вишитий рушник.

2) Звідки пішла його назва.

3) Рушник — оберіг оселі.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.