ДПА 2017 - Відповіді до підсумкових контрольних робіт (українська мова, літературне читання, математика) - Освіта

УКРАЇНСЬКА МОВА (М.С. Вашуленко)

III ТИП КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ

Контрольна робота 2

Варіант 1

1. Зачаровані співом. Чарівний спів. Зачарування солов’їним співом.

Як він співав, цей шалений соловей! Голос його то затихав, то бринів на самій високій ноті, то раптом заливався треллю. Назустріч цій пісні розчинялися вікна. Перехожі зупинялися на вулицях.

Раптом почувся пронизливий гуркіт мотоцикла. Хлопець в’їхав у вулицю. І тут міліціонер різко заборонив проїзд смугастим жезлом. Він показав у бік співу солов’я і підніс до губ палець. Хлопець зрозумів і вимкнув двигун. Він тихенько повів мотоцикл вулицею.

2. А

3. Б

4. В

5. Раптом (дієслово) пронизливий гуркіт (іменник) мотоцикла.

6. План

1) Спів шаленого солов’я.

2) Усі зачаровані співом.

3) Хлопець на мотоциклі.

4) Тихо, соловей співає!


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.