ДПА 2017 - Відповіді до підсумкових контрольних робіт (українська мова, літературне читання, математика) - Освіта

УКРАЇНСЬКА МОВА (М.С. Вашуленко)

III ТИП КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ

Контрольна робота 2

Варіант 2

1. Пташки, що повертаються навесні. Пернаті мандрівники. Пернаті друзі, що повертаються восени.

Восени до нас повертається багато пташок. До наших країв прилітають красені омелюшки. Вони холоду не бояться. З’являються і гарненькі маленькі чечітки. Вони летять до нас із далекої півночі. І з лісу ближче до людей наближаються червоногруді снігурі та чубаті синиці.

У ялинниках можна зустріти дуже гарних пташечок, їх називають шишкарями. Вони великі мандрівники. Усе своє життя проводять у пошуках шишок. Звідси і їхня назва — шишкарі.

2. А

З. А

4. В

5. Люди (іменник) (дієслово) шишкарів великими мандрівниками.

6. План

1) Приліт птахів восени.

2) Пернаті сміливці.

3) Великі мандрівники шишкарі.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.