ДПА 2017 - Відповіді до підсумкових контрольних робіт (українська мова, літературне читання, математика) - Освіта

УКРАЇНСЬКА МОВА (М.С. Вашуленко)

III ТИП КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ

Контрольна робота 5

Варіант 1

1. Летів метелик над річкою. А хтось кинув у воду червону квітку. Пливе вона по воді. Побачив метелик квітку. Сів на неї, сидить, крильцями водить. Квітка пливе, і метелик пливе.

Пролітала над водою ластівка і здивувалася: що це таке? Коли це метелик навчився плавати? Доторкнулася ластівка крилом до води. Сколихнулася вода, і сколихнулася квітка. Загойдався метелик. Весело йому річкою плисти!

2. Б

3. Б

4. Б

5. (дієслово) метелик (іменник) над річкою.

6. План

1) Метелик над річкою.

2) Подорож із квіткою.

3) Здивування ластівки.

4) Весело плисти!


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.