ДПА 2017 - Відповіді до підсумкових контрольних робіт (українська мова, літературне читання, математика) - Освіта

УКРАЇНСЬКА МОВА (М.С. Вашуленко)

III ТИП КОНТРОЛЬНИХ РОБІТ

Контрольна робота 5

Варіант 2

1. Живуть собі в лісі друзі — заєць і білочка. Уночі зайчик спить під деревом, а білочка — на дереві. І тоді все навколо стихає, лиш вітерець колихає гілки дерев. Та як прокинуться друзі — іде галас по всій окрузі! Бо такі вони пустуни, стрибуни, таке зранку до вечора коять, що весь ліс не має покою.

Гілочки на деревах тріпотять, пташки хтозна-куди летять, тікає лісова дрібнота, жабки стрибають у болото. А зайчик і білочка знай розважаються!

2. Б

3. В

4. В

5. Гілочки (іменник) на деревах (дієслово).

6. План

1) Друзі в лісі.

2) Нічний спокій.

3) Розваги друзів.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.