ДПА 2017 - Відповіді до підсумкових контрольних робіт (українська мова, літературне читання, математика) - Освіта

ЛІТЕРАТУРНЕ ЧИТАННЯ (О.Я. Савченко)

Контрольна робота 5

Варіант 1

1. Б

2. В

3. А

4. Б

5. В

6. Б

7. Лисиця, лиска, руда хитрунка, вона, руда, найхитріша.

8. Випав перший сніг. На ньому лисячі сліди було добре видно. Там, де вони уривалися, і треба було шукати хитрунку. А потім лісник знову помітив сліди, угорі.

Сліди обривались коло двох розлогих ялин, що стояли на схилі балки.

На снігу, що густо припушив віти, виднілися лисячі сліди.

9. У всілякі дива лісник, мабуть, не вірив. Якщо сліди ведуть на ялину, значить, лисиця — десь на дереві, їй потрібно достатньо місця. Отже, гніздо!

10. 5 3 1 4 6 2

11. Цей твір — оповідання.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.