ДПА 2017 - Відповіді до підсумкових контрольних робіт (українська мова, літературне читання, математика) - Освіта

ЛІТЕРАТУРНЕ ЧИТАННЯ (О.Я. Савченко)

Контрольна робота 7

Варіант 1

1. Б

2. А

3. А

4. В

5. В

6. Б

7. Галузка — гілка, гіллячка.

Дбайлива — старанна, працьовита.

Вдача — риса характеру.

Нужда — нестаток, злидні, потреба в чому-небудь.

8. Події, описані у творі тривають один рік: від літа — до літа.

9. Сидить у тепленькому дуплі працьовита білочка й гадки про біду не має. Усе літо на те працювала, щоб зимою спокійно відпочити. І м’яко їй, і тепло, і з’їсти є що. Спокійно живе собі.

У її дуплі ні вікон, ні дверей. Не надбала. Ні харчів на зиму нема, ані одного горішка! Тільки холодний вітер по хатині свище, гуляє.

Сидить бідна білочка, голодна, змучена, змерзла, у клубочок звилася.

10. 4 3 1 2 6 5

11.1. «Кривенька качечка».

2. «Мудрадівчина».


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.