Екологія - охорона природи - словник-довідник

  АДАПТАЦІЯ — сукупність морфо-фізіол., поведінкових, популяційних та ін. особливостей виду, які забезпечують можливість специф. способу життя в певних умовах довкілля. Сукупність способів А. надає будові та життєдіяльності організмів рис доцільності. А. наз. також сам процес формування

пристосувань організмів до умов існування.

  А. виникає і розвивається під впливом основних чинників орг. еволюції — мінливості, спадковості, природного чи штучного добору. Див. також Пристосування.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.